MAČKY
BohemianForest  JASMINE  „ Tora „
Narodená 30.09.2013
Brown ( Black) Spotted Tabby – BEN n 24


             Jasmínka pre svoju veľmi temperamentnú povahu dostala meno „ TORA „ .Je to naša prvá rozetová mačka.Narodila sa v českej chovateľskej stanici Bohemian Forest u MVDr. Martiny Jůzovej. Je negatívne testovaná na FIV a FeLV a jej rodičia majú negatívne testy na HCM, PKD, PK-deficiency. Jasmínka je nositeľkou snežného a charcoal génu.
IMG_2962- Jasmínka
IMG_2968- Jasmínka
JASMINA  PP

Goldie_kopie2
PPGoldie
WAVELLIT  GOLDIE
narodená 16.06.2007
BEN n 24 - Brown Spotted Tabby


Goldie sme do našej rodiny doviezli ako hotovú trojročnú dámu, z chovateľskej stanice Wavellit.Ďakujeme pánu Motúsovi za prejavenú dôveru ! Goldie má klasické zafarbenie srsti a je nositeľkou vynikajúcich krvných línií a snežného génu. Jej potomstvo bude pre nás vždy zaujímavým prekvapením :-).Goldie je negatívne testovaná  na FIV, FeLV, Streptococcus canis, Chlamydophila felis.

YUNA Sharon´s dream,  CZ
Narodená 27. 04. 2018
Brown ( Black) Spotted Tabby – BEN n 24


             Yuna je naša nová nádej v chove, špecialne vybraná k Zakkovi. Jej color panel potvrdil genotyp A/a a C/cs takže by so Zakkom mohla mať farebne zaujímavé a krásne mačiatka. Yuna je veľmi milá mačka s krásnou kresbou od chovateľky Hany Paulovej, ktorá bengálky naozaj miluje a pomáhala mi vo výbere mačičky do chovu, začo jej veľmi ďakujem. Yuna je negatívne testovaná na FIV, FeLV, PK- deficiency, rdAc-PRA a vyšetrená na HCM .

Yuna02_DSC2605
PP Yuna
Yuna01_DSC2675